Kalender

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
Malvik – Sverresborg 18:30
Malvik – Sverresborg @ Abrahallen del A
sep 3@18:30-19:44
BDO-serien J13 9er 2. div. avd. 03 Høst (runde 4) Malvik – Sverresborg Abrahallen del A mandag 03.09.18 18:30 www.fotball.no
4
5
6
7
Melhus 2 – Sverresborg 2 18:30
Melhus 2 – Sverresborg 2 @ Gruva k.gress 7er
sep 7@18:30-19:44
BDO-serien J13 7er avd. 03 Høst (runde 4) Melhus 2 – Sverresborg 2 Gruva k.gress 7er fredag 07.09.18 18:30 www.fotball.no
8
9
10
Sverresborg – Lensvik 18:30
Sverresborg – Lensvik @ Havstein kunstgress Del B
sep 10@18:30-19:44
BDO-serien J13 9er 2. div. avd. 03 Høst (runde 5) Sverresborg – Lensvik Havstein kunstgress Del B mandag 10.09.18 18:30 www.fotball.no
11
Sverresborg 2 – Freidig 2 18:30
Sverresborg 2 – Freidig 2 @ Havstein kunstgress Del A1
sep 11@18:30-19:44
BDO-serien J13 7er avd. 03 Høst (runde 5) Sverresborg 2 – Freidig 2 Havstein kunstgress Del A1 tirsdag 11.09.18 18:30 www.fotball.no
12
13
14
15
16
17
Orkanger – Sverresborg 18:30
Orkanger – Sverresborg @ Orkla Maskin Arena Del A
sep 17@18:30-19:44
BDO-serien J13 9er 2. div. avd. 03 Høst (runde 6) Orkanger – Sverresborg Orkla Maskin Arena Del A mandag 17.09.18 18:30 www.fotball.no
18
19
20
Ranheim 3 – Sverresborg 2 18:00
Ranheim 3 – Sverresborg 2 @ Ranheim Arena 2 Del B
sep 20@18:00-19:14
BDO-serien J13 7er avd. 03 Høst (runde 6) Ranheim 3 – Sverresborg 2 Ranheim Arena 2 Del B torsdag 20.09.18 18:00 www.fotball.no
21
22
23
24
Sverresborg – Sjetne 18:30
Sverresborg – Sjetne @ Havstein kunstgress Del A
sep 24@18:30-19:44
BDO-serien J13 9er 2. div. avd. 03 Høst (runde 7) Sverresborg – Sjetne Havstein kunstgress Del A mandag 24.09.18 18:30 www.fotball.no
25
Sverresborg 2 – Gimse 2 18:30
Sverresborg 2 – Gimse 2 @ Havstein kunstgress Del A1
sep 25@18:30-19:44
BDO-serien J13 7er avd. 03 Høst (runde 7) Sverresborg 2 – Gimse 2 Havstein kunstgress Del A1 tirsdag 25.09.18 18:30 www.fotball.no
26
27
28
29
30
man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
Malvik – Sverresborg 18:30
Malvik – Sverresborg @ Abrahallen del A
sep 3@18:30-19:44
BDO-serien J13 9er 2. div. avd. 03 Høst (runde 4) Malvik – Sverresborg Abrahallen del A mandag 03.09.18 18:30 www.fotball.no
4
5
6
7
Melhus 2 – Sverresborg 2 18:30
Melhus 2 – Sverresborg 2 @ Gruva k.gress 7er
sep 7@18:30-19:44
BDO-serien J13 7er avd. 03 Høst (runde 4) Melhus 2 – Sverresborg 2 Gruva k.gress 7er fredag 07.09.18 18:30 www.fotball.no
8
9
10
Sverresborg – Lensvik 18:30
Sverresborg – Lensvik @ Havstein kunstgress Del B
sep 10@18:30-19:44
BDO-serien J13 9er 2. div. avd. 03 Høst (runde 5) Sverresborg – Lensvik Havstein kunstgress Del B mandag 10.09.18 18:30 www.fotball.no
11
Sverresborg 2 – Freidig 2 18:30
Sverresborg 2 – Freidig 2 @ Havstein kunstgress Del A1
sep 11@18:30-19:44
BDO-serien J13 7er avd. 03 Høst (runde 5) Sverresborg 2 – Freidig 2 Havstein kunstgress Del A1 tirsdag 11.09.18 18:30 www.fotball.no
12
13
14
15
16
17
Orkanger – Sverresborg 18:30
Orkanger – Sverresborg @ Orkla Maskin Arena Del A
sep 17@18:30-19:44
BDO-serien J13 9er 2. div. avd. 03 Høst (runde 6) Orkanger – Sverresborg Orkla Maskin Arena Del A mandag 17.09.18 18:30 www.fotball.no
18
19
20
Ranheim 3 – Sverresborg 2 18:00
Ranheim 3 – Sverresborg 2 @ Ranheim Arena 2 Del B
sep 20@18:00-19:14
BDO-serien J13 7er avd. 03 Høst (runde 6) Ranheim 3 – Sverresborg 2 Ranheim Arena 2 Del B torsdag 20.09.18 18:00 www.fotball.no
21
22
23
24
Sverresborg – Sjetne 18:30
Sverresborg – Sjetne @ Havstein kunstgress Del A
sep 24@18:30-19:44
BDO-serien J13 9er 2. div. avd. 03 Høst (runde 7) Sverresborg – Sjetne Havstein kunstgress Del A mandag 24.09.18 18:30 www.fotball.no
25
Sverresborg 2 – Gimse 2 18:30
Sverresborg 2 – Gimse 2 @ Havstein kunstgress Del A1
sep 25@18:30-19:44
BDO-serien J13 7er avd. 03 Høst (runde 7) Sverresborg 2 – Gimse 2 Havstein kunstgress Del A1 tirsdag 25.09.18 18:30 www.fotball.no
26
27
28
29
30
Lagt til av